Контакти

(067) 551 24 20

info@decorelhome.com.ua

Графік роботи

Пн - Пт с 10:00 до 18:00

Вітальня в скандинавському стилі

ВІТАЛЬНЯ В СКАНДИНАВСЬКОМУ СТИЛІ

Якщо Ви власник просторого приміщення під вітальню з великими вікнами, скандинавський стиль оформлення один з найкращих варіантів. Розглянемо докладніше цей стиль.

Скандинавський північний стиль - це поєднання традицій і практичності, краси і зручності. Концепція стилю народилася приблизно в середині двадцятого століття в скандинавських країнах: Швеції, Данії, Фінляндії та Норвегії. Одним реченням його можна охарактеризувати як «просто і зі смаком». Під час проєктування вітальні в скандинавському стилі, Ви повинні подбати про три основні компоненти стилю: світло, колір і матеріали. Розглянемо докладніше кожен з компонентів.

У скандинавських вітальнях основні кольори: білий, сірий, бежевий, синій, коричневий, теракотовий і зелений. Основний або базовий колір, як правило, білий, усі інші допоміжні кольори мають бути натуральними, максимально наближеними до природних. Ці кольори дуже функціональні і мають сильний оптичний ефект.

Ідеальний матеріал для скандинавських віталень - натуральна деревина і камінь. Оздоблення стелі та стін, а також підлоги повинно бути продумано відповідно стилю. На підлогу можна покласти паркет або ламінат. Стіни або одна стіна зроблена з дерева або викладена каменем, щоб створити стильний акцент. Стелю можна прикрасити дерев'яними балками, пофарбованими одним кольором. Ви можете використовувати однотонні або картаті тканини для м'яких меблів, подушок, штор, килимів тощо. Основні характеристики меблів в скандинавському стилі це природність, мінімалізм, простота, близькість до природи та екологічність.

І останній наш компонент - це світло. Гарне освітлення - обов'язкова умова інтер'єру в скандинавському стилі. Кімната повинна бути залита світлом. Тому наявність великих вікон дуже вітається. До кімнати в денний час повинно надходити максимум можливого світла. Для освітлення можна використовувати вбудовані світильники, торшери, настільні лампи, люстри зі світлими плафонами, щоб штучне світло краще відбивалося.

up