Контакти

(067) 551 24 20

info@decorelhome.com.ua

Графік роботи

Пн - Пт с 10:00 до 18:00

Палітра Pantone: тренди 2020

Палітра Pantone: тренди в інтер'єрі 2020

Представники інституту Pantone, які працюють над дослідженням наймодніших кольорів сезону, опублікували палітру трендових кольорів  2020 року. Зокрема, експерти назвали і головний колір року. Ним став Класичний синій 19-4052 (Classic Blue) - глибокий темний відтінок синього, який нагадує неосяжне вечірнє небо, він заспокоює, відновлює життєві сили, і відкриває цілий світ можливостей.

"Вічний, надійний, елегантний у своїй простоті" - так характеризує відтінок 2020 року американський Інститут кольору Pantone.

 

Пропонуємо Вам добірку свіжих ідей, як використати класичний синій в інтер'єрі.

Акцентна стіна

Якщо згадуючи про сині стіни, у Вашій уяві одразу ж з'являються картинки з лікарняними коридорами або старими під'їздами, просто подивіться на ці чудові інтер'єри, стіни в яких пофарбовані глибоким синім кольором, і Ви зміните свою думку. Синій колір, в оформленні стін, може бути елегантним та благородним, виглядати дорого та ефектно.

 

             

 

Меблі

Насичено синій оксамитовий диван стане справжньою родзинкою інтер'єру, а в доповненні з книжковими полицями, шафою чи тумбою, в такій же гамі, створить прекрасний тандем.

 

   

 

Декор

Якщо ж Вам, все ж таки, не вистарчає сміливості кардинально змінювати колір стін чи меблів, але бажання бути в тренді перемагає - додайте в інтер'єр кілька яскравих акцентів. 

 

Штори, скатертини, декоративні подушки, настільні лампи, картини чи будь-який інший декор в популярному в 2020 році кольорі - і Ваш дім знову на "на гребені модної хвилі"!

 

   

 

 

 

up