Контакти

(067) 551 24 20

info@decorelhome.com.ua

Графік роботи

Пн - Пт с 10:00 до 18:00

Cosy & Trendy

Інноваційний бренд Cosy&Trendy був створений в 2006 році бельгійською компанією Billiet-Vanlaere, яка має майже столітній досвід виробництва посуду, кухонних аксесуарів та товарів для домашнього вжитку. Бренд гучно заявив про себе на європейському ринку та прославився оригінальними та яскравими колекціями посуду та аксесуарів. Сама назва бренду Cosy&Trendy – дуже красномовна, вона наче натякає, що дана продукція покликана зробити Ваш дім затишним та стильним.

 

Бренд включає в себе кілька окремих ліній, таких як 500° by Cosy&Trendy, Bar Basics by Cosy&Trendy, Cosy&Trendy for Professionals – серія посуду для професійного використання в класичному стилі та в стриманій чорно-білій та пастельній гамі, Cosy@Home – подарунки та сезонний декор. А також колекцію Organic line, яка включає в себе посуд, виготовлений з органічних природніх матеріалів. Дошки для сервірування з дерева, з збереженням натуральної форми та структури стали справжнім еко-трендом.

 

В основному бренд спеціалізується на виготовленні керамічного посуду, який, завдяки новітнім технологіям, не поступається якістю та зовнішнім виглядом порцеляні. Також в модельному ряді Cosy&Trendy Ви можете знайти продукцію зі скла, дерева та нержавіючої сталі з мідним напиленням. Асортимент бренду постійно зростає і на даний момент налічує кілька тисяч позицій, кожна з яких має свій неповторний, модний та інноваційний стиль.

 

up