Контакти

(067) 551 24 20

info@decorelhome.com.ua

Графік роботи

Пн - Пт с 10:00 до 18:00

Kitchen Craft

Заснована в 1850 році, підприємцем Томасом Плантом, компанія, що спеціалізувалась на виготовленні різноманітних побутових товарів, проіснувавши півтори століття, змінила назву та напрям діяльності, і зараз відома як Kitchen Craft.

 

В 1996 році компанія увійшла в склад Lifetime Brands Inc. – провідного постачальника посуду та кухонних аксесуарів, що вивело Kitchen Craft на зовсім новий рівень. Зараз Kitchen Craft – це один з кращих у Європі виробників, який пропонує надзвичайно широкий вибір посуду для приготування та сервірування, а також найрізноманітніших кухонних аксесуарів.

 

Компанія співпрацює з кращими дизайнерами, які постійно стежать за сучасними тенденціями, розробляють інноваційні моделі, розраховані на виконання найскладніших завдань, і ретельно продумують конструктивні особливості кожного предмета.

 

Багатий досвід у виробництві товарів для дому дозволяє англійської компанії Kitchen Craft постійно розширювати асортимент виробів, поєднуючи давні традиції і модні тенденції, високу якість і функціональність.

 

up